+38 093-920-01-33
+38 099-063-74-12
seniuk.lp@gmail.com

Десять цікавих фактів про Іван чай. Іван Чай. · 21.12.2016 22:31

Іван чай - десять фактів.

1. Іван чай - природній рятівник довкілля.


Дуже активно кіпрей розростається на згарищах (місцях пожеж), місцях вирубки лісу, у спорожнілих селищах. Кіпрей допомагає відновити мікроклімат та грунтовий баланс. У його тіні дуже активно ростуть молоді деревця та трави, які з часом витісняють Кіпрей.

2. Вживай, те - що росте у тебе дома.


Давно відомий факт, продукт який виріс у місцевості де ти живеш, набагато краще засвоюється організмом і містить у собі тільки ті корисні елементи які потрібні тобі. Це правило стосується не тільки їжі, воно актуальне для напоїв. Іван чай, який виріс поруч з тобою, набагато корисніший усіх видів чаю із за кордону, навіть Іван чай з Росії, буде менш корисним для Українця і навпаки.

3. Можна вживати будь-яку частину Іван чая у їжу.


Коріння Кіпрею мають солодкуватий смак, їх можна вживати у свіжому вигляді, або висушити та розтерти. Якщо додати такий порошок у борошно при випіканні хліба, то можна отримати хліб, що не плісніє навіть при високій вологості. Молоді паростки на смак, як спаржа, їх можна додавати у салати. З пуху та стеблів раніше робили одяг, подушки.

4. Кіпрей - як джерело меду.


В залежності від погоди, з одного гектару Іван чаю можна зібрати від 400 до 800 кг меду, що має практично білий колір, чудовий аромат, а головне користь.

5. Іван чай - як енергетичний напій та заспокійливий засіб.


У це не можливо повірити, але це факт. Випитий з ранку він бадьорить, а випитий у вечорі заспокоює та розслабляє, я розумію, що це звучить, як би розламана навпів таблетка, однаково добре лікувала пронос та запір. Спробуйте самі.

6. Іван чай - наш аналог лимона.


Вміст аскорбінової кислоти, у листі Кіпрею, в шість разів більший ніж у лимоні. За вмістом антиоксидантів він може посперечатися з зеленим чаєм та червоним вином, за рахунок цього, Іван чай, має сильну омолоджую та очищуючу дії, стає незамінним у профілактиці простуд та вірусних захворювань.

7. Лікувальні властивості Іван чаю.


- Запобігає винекненню новоутворень - як доброякісних так і злоякісних.
- Ефективний при захворюваннях сечостатевої системи.
- Рубцює виразки шлунку та дванадцятипалої кишки.
- Нормалізує артеріальний тиск.
- Поліпшує склад крові.
- Стимулює імунітет, підвищує стійкість до застудних та вірусних захворювань.
- Знімає інтоксикацію організму.
- Лікує захворення печінки, селезінки та нирок.
- Допомогає при алкогольних, харчових та хімічних отруєннях.
- Знімає головну біль.
- Відновлює порушені функції кишківника.
- Укріплює волосся.

8. Напій мандрівників.


До складу Іван чаю входять усі амінокислоти та багато мікроелементів, тому його рекомендують людям, що живуть у екологічно забруднених регіонах, при незбалансованому харчуванні, при фізичних перенавантаженнях та стресах, спортсменам у період активного тренінгу.

9. Іван чай у боротьбі з залежностями.


Регулярне вживання допомагає очистити організм від токсинів, відновити печінку, виводить зі стресових ситуацій, зменшує тривожно - депресивні розлади, допомогає організму боротися з фізичними залежностями.

10. Іван чай для чоловіків.


Іван чай - найвідоміша чоловіча трава у нашій народній медецині. Забезпечує профілактику і чудово допомогає при лікуванні простатиту та порушень потенції, може запобігти розвитку злоякісних захворювань статевої системи.
Іван чай - набагато дешевший багатьох Китайських чаїв і смачніший від де-яких з них. Купити Іван чай недорого можна в нашому магазині.